Vandaag speelden we tegen de laatste in de stand, een ploeg met 0 punten, 1-1 gelijk. VCR speelde een draak van een wedstrijd waarin het met veel geluk de 1-0 kon maken. Een corner van Philippe Somers werd door de doelman in eigen doel gebokst. Daarvoor hadden de bezoekers al eens op de goal kunnen knallen maar zonder succes.
VCR speelde een hele wedstrijd ver onder het niveau dat ze enkele weken geleden haalden. Halverwege de eerste helft maakten de bezoekers verdiend gelijk. Nadien bakte VCR er ook niets van en zo mochten we zeer blij zijn dat we met een 1-1 stand mochten gaan rusten.
Na de pauze ging het net iets beter voor VCR maar nog steeds te zwak om de bezoekers pijn te doen. Elk team kon eens 1 tegen 1 gaan op de keeper maar beiden zonder succes. De bezoekers hadden het meeste balbezit en zagen enkele (halve) kansen naast het doel van Tim belanden.
Deze wedstrijd is er één om snel te vergeten. Als je de laatste maanden maar steeds een 4 a 5 man op de training kan begroeten kan je ook niet samen spelen in een wedstrijd zoals deze. Volgende week moet het véél beter anders zal Aartselaar ons met succes naar de slachtbank afvoeren.
Tot dan! |